Čítačka dokladov Combo Smart

Čítačka Combo Smart je kompaktná, celoplošná, viacúčelová čítačka dokladov, ktorá poskytuje automatické a presné čítanie dát. Údaje z dokumetov sa získavajú z celej stránky dokladu z MRZ, VIZ, 1D a 2D čiarových kódov. Combo Smart tiež extrahuje digitálne údaje z RFID, čipových kariet a magnetických prúžkov.

Možnosti využitia

Možnosti využitia

Čítačku dokladov je možné využiť takmer všade, kde je potrebná práca s dokladmi a nutnosť prepisovania údajov o klientoch do systému. Využitie si nájde hlavne na úradoch, hotelových recepciách, letiskách, bankách či v iných firmách kde je potrebné zapisovať údaje z dokladov. Nami vytvorený softvér je možné nastaviť na systém, ktorý používate.

Hlavné benefity

Hlavné benefity

Automatická detekcia dokumentov, snímanie dát a čítanie údajov je vykonávané v jednom kroku, kontrola overenia ID pomocou : krížovové kontroly údajov, B900 a UV kontroly, vizualizácie fotky z dokumentu spolu s RFID DG2 a OVD podpismi. Čítanie a overenie ICAO a non-ICAO dokladov totožnosti. Bezproblémová inštalácia zariadenia spolu so softvérom bez nutnosti špeciálneho školenia. Jednoduchá integrácia s existujúcim komerčným alebo vládnym softvérom pre zápis dokladov.

Špecifikácia

Špecifikácia

Čítačka Combo Smart poskytuje skenovanie s vysokým rozlíšením - až 500PPI . Využíva pritom technológiu LED osvetlenia viditeľného bieleho, infračerveného a ultrafialového svetla. Umožňuje čítanie 1D a 2D čiarových kódov z tlačených dokumentov alebo obrazoviek Smartphonov a jej modulárny dizajn umožňuje čítanie IR, UV, RFID, magnetického krúžku alebo čipových kariet.

Combo Smart ponúka kompletnú podporu čítania RFID pre rozhrania BAC, EAC, EAC2.0, PA, AA, PC/SC. Vyhovuje normám ISO &ICAO a podporuje BAC, PACE, EAC, AA, a PA ako aj CA, TA, BAP a EAP. Čítačka má dva pomocné USB porty na pripojenie externých zariadení alebo pre dva ďalšie SAM sloty pre možnosť ukladania digitálnych podpisov.

Mechanické a ďalšie údaje Mechanické a ďalšie údaje

Veľkosť (šírka × hĺbka × výška)
Váha
Prevádzková teplota
Prevádzková vlhkosť
Zdroj napájania
Náhradný zdroj napájania
IP krytie
Materiál obalu
Ďalšie sloty
Sklo čítačky
V súlade s
Údržba
Záruka
178 mm ×176 mm ×146 mm
1.1 kg
5 °C do 45 °C
0-95 % (bez kondenzácie)
100 – 240V AC, 50/60Hz
Dve USB pripojenia
IP53
Odolný ABS-PC plast
Bezpečnostný slot Kensington®
4 mm tvrdené sklo
FCC, CE, WEEE, RoHS
Bez nutnosti údržby, neobsahuje pohyblivé časti
1 rok, možnosť predĺženia

Skenovanie Skenovanie

Aktívna oblasť skenovania
Zdroj osvetlenia
Rozlíšenie
Možnosti skenu
Formáty skenu
Farebná hĺbka
125 mm × 88 mm
LED viditeľného bieleho svetla, IR (B900), UVA (voliteľné)
500PPI
Štandardný sken, IR, UV(UVA), OVD
BMP, JPG, JPG2000 a PNG
24 bits/pixels [RGB, 8 bits/pixels (IR obr.)

Možnosti skenovania Možnosti skenovania

Automatická detekcia dokumentov
Odstránenie odrazov
Skenovanie ICAO MRZ
Skenovanie VIZ
Skenovanie čiarových kódov
Bezkontaktné IC (RFID)
Magnetický prúžok
Kontaktné čipové karty
Áno
Áno
Podľa ICAO 9303 špecifikácie Časť 1, Časť 1v2, Časť 3 a Časť 3v2 pre optické rozpoznávanie znakov typov ID-1, ID-2 a ID-3 MRZ
K dispozícií, v prípade požiadavky
1D: UPC-A, EAN8, EAN13, Code39, Code128 a ITF
2D: PDF 417, Data Matrix, QR Code, Aztec Code
Z papierových dokumentov a mobilných zariadení
AAMVA v súlade s PDF417 a IATA BCBP. Čítanie a zapisovanie bezkontaktných IC na základe: ISO 14443 Type A & B, až do 848 Kbps. Pruhy typu 1, 2 a 3 na základe príslušných ISO, ANSI a AAMVA štandardov ISO 7816 Class A, AB a C, ISO 7816 & EMV2 2000 Level 1