O nás

Kmb group, s.r.o.

Nebojíme sa nových výziev. Naším pravidlom je náš zákazník, náš pán.

Náš príbeh začal v roku 2013 keď bratia Kuzmovci a kolega T. Brúder založili spoločnosť KMB group. Neskôr sa v roku 2015 do týmu ešte pridal druhý developer J. Rozbora. Od začiatku sme boli zanietený vývojom softvéru a skvelých produktov pre klientov. To sme spojili vo vytvorení nášho prvého produktu Hoguhotels, webovú aplikáciu určenú pre hotelový svet slúžiacu ako ochrana proti neplatičom a problémovým hosťom. Hoguhotels sme úspešne spustili v roku 2016.
Ďalším krokom bolo vytvorenie špecializovaného softvéru spolu s čítačkou dokladov (Combo smart), ktorý výrazne zvyšuje efektivitu pri práci s dokladmi, pasmi a inými osobnými dokumentami. Hotely a ubytovacie zariadenia môžu mať radosť keďže sme prepojili čítačku dokladov s Hoguhotels, takže po skenovaní dokladu totožnosti dôjde k automatickej kontrole v databáze Hoguhotels.
V priebehu rokov sme sa rozrástli vo všetkých aspektoch a pokračujeme v tom každý deň. Naše ciele však zostali rovnaké. Zábava pri práci spolu s vývojom softvéru s najlepšou dostupnou technológiou a návrhom skvelých produktov.